Монтаж дерево-алюмінієвих євровікон та фасадного скління в Німеччині (м. Берлін)

Партнерство ТОВ «ФРАМ» у втіленні новітніх віконних технологій при будівництві в столиці Німеччини в м. Берлін.

Сучасні архітектурні об’єкти, які сьогодні будуються за європейськими єнергоєфективними вимогами із застосуванням інноваційних технологій, є по-своєму унікальними, а їх втілення та реалізація – відповідальною для усіх учасників проекту. Наша компанія долучилася до будівництва нового житлового будинку в м. Берлін. Сучасний проект 3-поверхового житлового будинку вимагав забезпечення житлових приміщень максимальним використанням природного освітлення та дотримання європейських норм енергозбереження, тому усі світопрозорі конструкції дуже великого розміру. Саме тому в проекті було обрано варіант виготовлення дерево-алюмінієвих конструкцій (вікон та фасадне скління).

Дерево-алюмінієві вікна Дерево-алюмінієві вікна Дерево-алюмінієві вікна
Фасадне скління (дерево-алюмінієве) Фасадне скління (дерево-алюмінієве) Дерево-алюмінієві вікна
Фасадне скління (дерево-алюмінієве) Фасадне скління (дерево-алюмінієве) Дерево-алюмінієві вікна

 

Матеріал профілю – клеєний трьохшаровий сосновий зрощений брус.
У зв’язку із необхідністю скління конструкцій великої площі у всіх виробах встановлені двокамерні енергозберігаючі склопакети товщиною 50 мм із триплекс склом, яке також гарантує безпечну експлуатацію конструкцій. Формула СП: 6HP Neutral50/32ESG -16CUAr-6-16CuAr-3.3.1i.
Усі віконно-дверні конструкції покриті екологічно чистими лакофарбовими матеріалами фірми Remmers, які наносяться на поверхню деревини у три шари.
Алюмінієві накладки були за нашими кресленнями виготовлені фірмою Aluron.
Фурнітура фірми МАСО.
При проектуванні світлопрозорих конструкцій ми приділяли особливу увагу усім деталям, постійно працювали в тісній співпраці з архітектором та забудовником щоб не втратити жодного нюансу.
Незважаючи на складності проекту, жорсткості вимоги європейського законодавства стосовно якості продукції та особливості експорту продукції, компанія ТОВ «ФРАМ» вчасно виконала свої зобов’язання перед партнерами.

Ми в черговий раз довели, що можемо експортувати свою продукцію на європейський ринок.

Замовити розрахунок вартості та виготовлення вікон для свого проекту можливо, направивши нам інформацію на ел. пошту: oknafram@gmail.com або зв’язавшись із нами за будь-яким телефоном із вказаних у розділі "Контакти".